Dotykový Vstavný Spínač 0-1 + 2m CYH, do LED lišty PROFILU 12Vdc 60W 5A 5mm IP20 AE-WLPR-60P2
Dotykovy senzor do LED Listy profilu.JPG
KódM9950268
Skladom pcs Kúpiť
Kategórie tovaru
Popis k tovaru
Dotykový Vstavný Spínač 0-1 + 2m CYH, do LED lišty PROFILU 12Vdc 60W 5A 5mm IP20 AE-WLPR-60P2 Tento Spínač je Vstavná doska plošných spojov - inštalácia vyžaduje náradie - pripája sa spájkovaním (letovaním) výstupe spínača (ku LED pásiku). Výstup z Transformátora sa pripája 2m dvojlinkou, ktorá je súčasťou výrobku. Dotykový mód Pozn.: jedná sa o vypínač, nie stmievač. V prípade požiadavky na stmievanie, pozri odporúčané položky nižšie. Napájanie 12Vdc Zataženie max 5A, 60W Dosah 5mm IP 20 Ceny pre investičné projekty sa stanovujú na základe množstva a môžu byť výrazne odlišné. Inštaláciu a zapojenie môže vykonávať len kvalifikovaný elektrotechnik. ***Ste Firma, Inštitúcia, alebo Obchodník? Dajte si nastaviť Vaše ceny!*** Tel.: +421-903/430803, elmat@elmat.sk Pozn.: Priemerná životnosť svetelného zdroja je priemer životností svetelných zdrojov v danej svetelnej sústave (skupine svietidiel a zdrojov). Uvedením priemernej životnosti sa definuje doba, za ktorú skončí životnosť (zlyhá) 50% svetelných zdrojov danej svetelnej sústavy. Popisy, technické špecifikácie a preklady © ELMAT SLOVAKIA s.r.o. Prices for the investment projects are determined on the base of the business case volume and might be significantly different. Installation and connection can be performed only by a qualified electrician. ***Are you a Company, Institution or Trader? Let us to set up Your prices!*** Tel.: +421-903/430803, elmat@elmat.sk Note: The average life of a light source is the average life of the light sources in a given lighting system (group of lamps and sources). The indication of the average lifetime defines the time for what 50% of the light sources of a given lighting system ends (fails). Descriptions, technical specifications and translations © ELMAT SLOVAKIA s.r.o.