LED transformátor 16W 12Vdc, IP20, LD-ZASPRO16W-30
LED_transformator_15W_12Vdc_LD-ZAS15W-30N.JPG
KódM9946952
Skladom pcs Kúpiť
Kategórie tovaru
Popis k tovaru
LED transformátor 16W 12Vdc, IP20, LD-ZASPRO16W-30 (LD-ZAS15W-30, LD-ZAS15W-30M) (LD-ZAS15W-30) LD-ZAS15W-30N Primárna strana transformátora: 230V 50Hz Sekundárna strana transformátora: 12V DC Max 1,33A Max 40°C Spotrebič triedy II. - dvojitá izolácia Rozmery: 120x42x27mm LED transformátory: - musia byť umiestnené čo najbližšie k svietidlám resp. žiarovkám, aby vplyvom dlhých vodičov neprichádzalo k stratám t.j. k znižovaniu napätia a tým pádom aj k nižšej svietivosti. - musia byť umiestnené tak, aby bol zabezpečený odvod tepla, ktoré generujú - musia byť umiestnené minimálne 50cm od iných elektrospotrebičov Uvedené platí aj napriek tomu, že transformátory spĺňajú normu EMC o elektromagnetickej kompatibilite (nerušia iné spotrebiče a sú odolné voči rušeniu od iných spotrebičov). Installation and connection can be performed only by a qualified electrician. ***Are you a company, institution or trader? Let us to set up Your prices!*** Tel.: +421-903/430803, elmat@elmat.sk Inštaláciu a zapojenie môže vykonávať len kvalifikovaný elektrotechnik. ***Ste Firma, Inštitúcia, alebo Obchodník? Dajte si nastaviť Vaše ceny!*** - +421-903/430803, elmat@elmat.sk
Všeobecné
Energetická trieda A+
Ďalšie vlastnosti
Elektronický predradník áno
Stmievateľnosť nie
Vlastný vypínač nie
Svetelný zdroj súčasťou nie
Flexošnúra nie
Galéria obrázkov
LED_transformator_6_12_15W_12Vdc_rozmery_tabulka_s